AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Informacyjne GKRPA

08 października 2015 14:45 | Informacyjne GKRPA

Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015

 

 

 

Jak corocznie, również w 2015 r. Gmina Kamieńsk przystąpiła do XV ogólnopolskiej kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2015". 

W ramach I etapu kampanii odbyło się 6 konkursów indywidualnych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum z terenu Gminy Kamieńsk. Do biura kampanii napłynęły tysiące prac. W śród laureatów znalazły się przedstawiciele naszej Gminy Kamieńk:

 

* z Publicznej Gminy w Kamieńsku:

  1. Kinga Kulka

 

* z Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Kamieńsku:

  1. Julia Stuleblak
  2. Faustyna Czapla
  3. Wiktoria Kucharska
  4. Michalina Dworzyńska
  5. Justyna Stasiak

 

* z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gorzędowie:

  1. Diana Kopeć

 

Uczennica Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Faustyna Czapla została laureatem nagrody głównej tegorocznej edycji kampanii. W dniu 23 IX  br. – nagroda główna – rower w konkursie plastyczno-litrerackim „Warto Pomagać” została uroczyście wręczona w Centrum Olimpijskim w Warszawie.

 

Natomiast uczniom w/w nagrody ufundowane przez Fundacje Zachowaj Trzeźwy Umysł oraz przez Burmistrza Kamieńska zostały uroczyście wręczone w dniu 8 października br. w Sali Obrad Rady Miejskiej w Kamieńsku. Certyfikaty otrzymali również dyrektorzy szkół oraz nauczyciele – koordynujący kampanie.

Złoty Certyfikat XV edycji kampanii otrzymała Gmina Kamieńsk, Burmistrz Kamieńska, Pełnomocnik Rozwiązywania d/s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, i Przewodnicząca Gminnej komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Kamieńsku.

Przeczytano: 1936 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP