AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Komunikaty

21 kwietnia 2011 15:40 | Komunikaty

Dotacje na wykonanie przyłącza kanalizacyjnego

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej udziela pomocy finansowej dla osób fizycznych w formie częściowej spłaty kapitału kredytu bankowego w ramach ogłaszanych przez Fundusz Programów Priorytetowych.


Program dla przedsięwzięć w zakresie gospodarki ściekowej dla osób fizycznych - dotacje na częściowe spłaty kapitału kredytów bankowych przeznaczonych na wykonanie przyłączy kanalizacyjnych.

Przyłącze kanalizacyjne rozumiane jest jako odcinek przewodu kanalizacyjnego leżący w granicach nieruchomości odbiorcy czyli odcinek przewodu położony pomiędzy granicą nieruchomości gruntowej a budynkiem podmiotu, który do sieci jest przyłączany.

 

 
Poniżej prezentowane są przykłady prawidłowego wypełniania wniosku o dofinansowanie w formie częściowej spłaty kapitału kredytu:

Dotacja w ramach kredytu przeznaczonego wyłącznie na budowę przyłącza kanalizacyjnego (A):
Wniosek przykład I
Harmonogram do przykładu I -1
Harmonogram do przykładu I -2

Dotacja w ramach kredytu przeznaczonego na budowę przyłącza kanalizacyjnego wraz z odcinkiem łączącym przyłącze kanalizacyjne z odcinkiem wybudowanej sieci kanalizacyjnej (A+B=C)
Wniosek przykład II
Harmonogram do przykładu II -1
Harmonogram do przykładu II -2

Ogłoszenie o wyborze banków do współpracy z WFOŚiGW w Łodzi

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi uprzejmie informuje, iż zostało wyłonionych 12 banków do współpracy w zakresie współfinansowania zadań mających na celu ochronę środowiska i gospodarki wodnej realizowanych na terenie województwa łódzkiego. Możliwe staje się więc uzyskanie dotacji w formie dopłat do oprocentowania oraz dokonywania częściowych spłat kapitału kredytów bankowych. Wykaz banków wraz z wyszczególnieniem obsługiwanej formy dofinansowania znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. http://wfosigw.lodz.pl

Przeczytano: 4058 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP