AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

24 maja 2013 10:57 | Aktualności

Młodzież sprawna jak żołnierze

 
 
 
 

Wojewoda Łódzki Jolanta Chełmińska i Łódzki Kurator Oświaty Jan Kamiński spotkali się 21 maja ze zwycięzcami etapu wojewódzkiego XXXIV Zawodów Sportowo-Obronnych „Sprawni jak żołnierze”, które zostały 26 kwietnia rozegrane w Kamieńsku.

Puchary, medale i dyplomy z rąk Wojewody i Kuratora otrzymały 3 trzyosobowe drużyny dziewcząt (uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Radomsku – miejsce I, uczennice z I Liceum Ogólnokształcącego w Sieradzu – miejsce II, dziewczyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie – miejsce III) oraz 3 drużyny chłopców (drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego w Sieradzu – miejsce I, uczniowie z I Liceum Ogólnokształcącego w Łasku – miejsce II, chłopcy z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kleszczowie – miejsce III).

Podczas uroczystości wręczona została także nagroda Grand Prix – dla zawodnika, który uzyskał w rywalizacji największą ilość punktów. Otrzymał ją Konrad Braczkowski z I Liceum Ogólnokształcącego w Łasku.

Nagrody wręczyli uczniom także przedstawiciele samorządów, które wsparły organizację zawodów: Burmistrz Gminy Kamieńsk – Bogdan Pawłowski oraz reprezentująca Starostę Radomszczańskiego – Urszula Rorat.

 

http://www.kuratorium.lodz.pl/

Przeczytano: 1760 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP