AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

04 października 2018 13:36 | Aktualności

Fizjoterapia dla Mieszkańców Gminy Kamieńsk

 

 

 

Od lipca 2018r w życie wszedł program zdrowotny „Fizjoterapia dla Mieszkańców Gminy Kamieńsk". W związku z powyższym uległy zmniejszeniu kolejki oczekiwań na zabiegi fizjoterapeutyczne w gabinecie.

Pacjent pilny, który do tej pory czekał w kolejce ok. 3 miesięcy, aktualnie jest przyjmowany „od ręki" w przypadku samych zabiegów fizykalnych, a na wykonanie ćw. indywidualnych ok. 2 tygodni. Osoba zgłaszająca się ze skierowaniem stabilnym aktualnie czeka 3 miesiące w zależności od rodzaju zabiegów zleconych przez lekarza. Dla porównania do lipca 2018r. (praca w ramach umowy z NFZ) z takim skierowaniem pacjent czekał już ponad rok czasu!
Od lipca 2018r. przeplanowano ponad 40 osób oczekujących w kolejce. Byli to pacjenci pilni i stabilni wpisani w kolejkę oczekujących na rok 2018 i 2019r.

Od początku realizacji programu w gabinecie zapisano ponad 100 osób na zabiegi fizjoterapeutyczne. Te dane świadczą o dużym zapotrzebowaniu w Gminie Kamieńsk na korzystanie z zabiegów fizjoterapeutycznych. Personel gabinetu przykłada wszelkich starań, aby jakość wykonywanych zabiegów była na wysokim poziomie. Z uwagi na to pacjent pilny na ćw. indywidualne oraz zabiegi wymagające dłuższej obecności fizjoterapeuty, czeka dłużej tj. ok. 3 tygodni.

Dla pacjentów nie mogący przystosować się do godz. proponowanych przez personel czas oczekiwania jest dłuższy niż przedstawiony w tabelach.

Czas oczekiwania na zabiegi fizjoterapeutyczne
w Gabinecie Fizjoterapii w Kamieńsku
na dzień 30.06.2018r.
(umowa z NFZ) 
Pacjent pilny    stabilny   
Czas oczekiwania   3 miesiące 12 miesięcyCzas oczekiwania na zabiegi fizjoterapeutyczne
w Gabinecie Fizjoterapii w Kamieńsku
na dzień 25.09.2018r.
(fizjoterapia dla mieszkańców gminy)
Pacjent pilny    stabilny   
Czas oczekiwania   2 tygodnie 3 miesięcePrzeczytano: 1156 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP