AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

12 września 2018 08:02 | Aktualności

21 września dowiesz się więcej o Funduszach Europejskich

 

 

 

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego organizuje 21 września w Hotelu Andels seminarium o Funduszach Europejskich  w Łódzkiem obejmie 3 tematy – przyszłego budżetu, zdrowia oraz projektów badawczo - rozwojowych.

Na przyszłość

Podczas pierwszej sesji skupimy się na omówieniu polityki spójności, w tym przyszłego budżetu UE przewidzianego po 2020. Dla przypomnienia - główne założenia polityki spójności to wspieranie działań, które prowadzą do wyrównania warunków ekonomicznych i społecznych we wszystkich regionach Unii. Sesji o priorytetach tej polityki w Łódzkiem, towarzyszyć będzie debata z udziałem min. przedstawicieli Komicji Europejskiej i Urzędu Marszałkowskiego WŁ. W gronie ekspertów zasiądzie Pan Wolfgang Munch z Komisji Europejskiej. Będzie też czas na podsumowanie dotychczasowych działań, zrealizowanych dzięki funduszom europejskim w naszym regionie.

Na rozwój

Kolejna część seminarium poświęcona będzie naborom na projekty badawczo-rozwojowe w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego WŁ na lata 2014-2020. Tematem przewodnim sesji jest zagadnienie „Jak chronić swój projekt i wdrożyć na rynek wyniki badań”? Na to pytanie, odpowiedzi udzielać będą eksperci ds. transferu technologii i ds. Funduszy Europejskich, przedstawiciel Komisji Europejskiej oraz Urzędu Marszałkowskiego. Nie zabraknie też eksperta z Centrum Obsługi Przedsiębiorcy w Łodzi oraz beneficjentów, którym udało się wdrożyć na rynek wyniki badań.

Na zdrowie

Trzecia sesja dotyczyć będzie zdrowia – tematu szczególnie ważnego dla mieszkańców województwa. Podczas seminarium, oprócz uświadomienia skali działających programów bezpłatnych badań
w Łódzkiem, dowiemy się też - Jak chronić zdrowie swoje i  swoich bliskich? Rad udzielać będą eksperci z dziedziny zdrowia, a o trwających i przyszłych programach profilaktycznych powiedzą przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego.

Przyjdź i dowiedz się więcej

Na seminarium Fundusze Europejskie dla Łódzkiego zapraszamy 21 września br. do hotelu Andel’s w Łodzi, przy ul. Ogrodowej 17. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 10:00.

 

Zapisy:

https://rpo.lodzkie.pl/

Przeczytano: 412 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP