AAAPowiększ tekst Mapa strony RSS

Aktualności

20 lipca 2018 11:55 | Aktualności

Fizjoterapia dla Mieszkańców Gminy Kamieńsk

 

 

 

Wychodząc naprzeciw ogromnym potrzebom korzystania z fizjoterapii przez Mieszkańców Gminy Kamieńsk, przedstawiamy program zdrowotny, który w całości finansowany jest ze środków Gminy.

Realizatorem programu zdrowotnego jest gabinet fizjoterapii mieszczący się w budynku SP ZOZ w Kamieńsku.

Adresatami programu są Mieszkańcy Gminy Kamieńsk ze wskazaniami medycznymi, posiadającymi skierowania na zabiegi fizjoterapeutyczne wystawione przez lekarza  (POZ, specjalistę). Będą realizowane również skierowania z placówek prywatnych, które nie posiadają umowy z NFZ.

Celem programu jest poprawa dostępności do świadczeń ambulatoryjnej rehabilitacji leczniczej.

Organizacja programu: Udział w programie następuje po uzyskaniu skierowania i zarejestrowaniu się wciągu 30 dni od daty otrzymania skierowania.

Mieszkańcy Gminy Kamieńsk, którzy zostali wcześniej wpisani na listę oczekujących będą realizowani w ustalonych terminach. W pierwszej kolejności przyjmowani będą pacjenci ze skierowaniem w trybie pilnym. Przyspieszeni w miarę możliwości technicznych zostaną pacjenci już oczekujący w kolejce na zabiegi w gabinecie fizjoterapii z uwzględnieniem wszelkich zasad odstępu pomiędzy poszczególnymi seriami zabiegów.

Pracownicy gabinetu fizjoterapii proszą o wyrozumiałość w pierwszych miesiącach realizacji programu z uwagi na dużą ilość osób oczekujących.

Przeczytano: 1014 razy. Wydrukuj|Do góry

ESP(A)
ESP(B)
ESP(C)
ESP(D)
Dziennik Ustaw
Monitor Polski
Elektroniczny Dziennik Urzędowy
BIP